cropped-wodnatarcza.png

Zapraszamy na testy gry

Witaj, wojowniku Faumonii!

Z radością informujemy, że jesteśmy na półmetku naszej podróży do oficjalnego startu gry. Praca wre, a emocje rosną. Ale zanim przekroczymy ten magiczny próg, potrzebujemy Twojej pomocy w przeprowadzeniu kilka kluczowych testów. Czas na oficjalne testy gry. Czy jesteś gotowy dołączyć do nas w tej decydującej misji? ????

Zaplanowaliśmy przeprowadzenie testów gry w najbliższą sobotę, 29 lipca, w godzinach od 10:00 do 16:00. To będzie nie tylko doskonała okazja do przetestowania naszych najnowszych aktualizacji, ale także szansa na ponowne spotkanie w krainie Faumonii. Czy jest coś lepszego niż powrót do ulubionego świata gry?

Równo o godzinie 10:00 na naszej stronie oraz na Facebooku opublikujemy wszystkie niezbędne informacje, jak dostać się na serwer i skąd pobrać grę. Jeżeli masz wolną chwilę, z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Tobą w świecie Faumonii. A dla najbardziej aktywnych wojowników przygotowaliśmy skromne podarunki – mały gest wdzięczności za Twoją pomoc i zaangażowanie.

Podczas prac nad grą wprowadziliśmy znaczące zmiany w statystykach niektórych potworów i przedmiotów, a także zrewolucjonizowaliśmy system skillowania. Wszystko po to, aby skillowanie stało się bardziej satysfakcjonujące i opłacalne. Jeżeli testy gry przebiegną pomyślnie, wkrótce podzielimy się z Wami szczegółami wprowadzonych zmian.

Wprowadziliśmy kilka kluczowych zmian, które mają na celu uczynienie gry bardziej przyjemną i długotrwałą. Chcemy to sprawdzić podczas nadchodzących testów. Ponadto, sprawdzimy, przy jakiej liczbie graczy i potworów na pladze zacznie zacinać się serwer. Podczas testów skupimy się głównie na balansie potworów i przedmiotów, ale mamy też kilka mniejszych rzeczy do sprawdzenia. Wszystko to omówimy z Tobą w praktyce, już na serwerze.

Na ostatnie kilka godzin testów planujemy dać Ci niektóre uprawnienia administratora. Dzięki temu będziesz mógł się pobawić na serwerze, jednocześnie pomagając nam w wykrywaniu i naprawianiu rażących błędów.

Czekamy na Ciebie w sobotę o 10:00!
Do zobaczenia w świecie Faumonii!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Scroll to Top

Faumonia 2.0

1. Kliknij w przycisk i pobierz grę na swój komputer.

2. Następnie wypakuj grę na pulpicie - plik "Faumonia - 2.0"

3. Po wypakowaniu gry, uruchom ją przy pomocy pliku "Faumonia.jar"

4. Jeżeli gra nie działa i otwiera Ci się plik rar/zip to uruchom gre przy pomocy Javy.
Naciśnij prawym przyciskiem na "Faumonia.jar" i uruchom przy pomocy Javy.

Do prawidłowego działania gry potrzebujesz Javy

1. Wejdź na stronę Java i naciśnij przycisk "Pobieranie oprogramowania Java".

2. Następnie odszukaj swoją wersję systemu (np. Windows) i naciśnij "Download Java"

3. Zainstaluj Jave przy pomocy oficjalnego instalatora.