cropped-wodnatarcza.png

Start gry – Do zobaczenia w grze!

Witaj, wojowniku Faumonii!

Z wielką radością i nieukrywanym entuzjazmem pragniemy Cię poinformować, że nasza wspólna, pełna niezapomnianych przygód podróż, rozpoczyna się już za dwa tygodnie! Dokładnie w sobotę, 12 sierpnia, o godzinie 10:00, otworzymy bramy naszego fantastycznego świata Faumonii!

Wasze zaangażowanie i pomoc w ostatnich testach gry były dla nas nieocenione. Dzięki Tobie i wielu innym wojownikom mogliśmy upewnić się, że wszystko jest gotowe i możemy ogłosić oficjalny start gry. Przetestowaliśmy najważniejsze aspekty gry, takie jak system skillowania, dynamikę walki z potworami na nowych statystykach oraz nowe statystyki przedmiotów dostępnych po przekroczeniu 200 poziomu doświadczenia. Wszystko przeszło pomyślnie, dzięki Waszej pomocy!

Już teraz możesz zacząć pobierać grę, założyć konto i wykonać pierwsze zadanie u naszego wiernego towarzysza, Hayunna. Pamiętaj o tym, że do prawidłowego działania gry potrzebujesz mieć zainstalowaną Jave. To pierwszy krok na drodze do wielkich przygód, które czekają na Ciebie w Faumonii. Równo o 10:00 w sobotę, 12 sierpnia, zdejmiemy bramki blokujące wyjście z miasta i otworzymy wrota do naszej ukochanej krainy, Faumonii. Czy jest coś lepszego niż powrót do ulubionego świata gry?

Ale to nie wszystko! Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs na start gry! Nagrodzimy osoby, które najszybciej osiągną wysokie poziomy. Czy jesteś gotowy podjąć to wyzwanie? Wkrótce zdradzimy więcej szczegółów dotyczących zarówno konkursu, jak i wprowadzonych przez nas zmian. Bądź czujny i śledź nas na bieżąco, aby nie przegapić żadnych informacji.

Pamiętaj, że Faumonia to nie tylko gra, to społeczność. To miejsce, gdzie możemy razem tworzyć historię, rozwijać nasze postacie i odkrywać nowe, niewiarygodne miejsca. To miejsce, gdzie każdy wojownik, niezależnie od poziomu doświadczenia, może znaleźć coś dla siebie. Czy jesteś gotowy dołączyć do nas i rozpocząć swoją przygodę? Czekamy na Ciebie!

Czekamy na Ciebie w sobotę, 12 sierpnia, o 10:00!
Do zobaczenia w świecie Faumonii!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Scroll to Top

Faumonia 2.0

1. Kliknij w przycisk i pobierz grę na swój komputer.

2. Następnie wypakuj grę na pulpicie - plik "Faumonia - 2.0"

3. Po wypakowaniu gry, uruchom ją przy pomocy pliku "Faumonia.jar"

4. Jeżeli gra nie działa i otwiera Ci się plik rar/zip to uruchom gre przy pomocy Javy.
Naciśnij prawym przyciskiem na "Faumonia.jar" i uruchom przy pomocy Javy.

Do prawidłowego działania gry potrzebujesz Javy

1. Wejdź na stronę Java i naciśnij przycisk "Pobieranie oprogramowania Java".

2. Następnie odszukaj swoją wersję systemu (np. Windows) i naciśnij "Download Java"

3. Zainstaluj Jave przy pomocy oficjalnego instalatora.