cropped-wodnatarcza.png

Podwójny exp z potworów i źródełka

Weekend z Faumonia – Podwójne Doświadczenie i Źródełka!

Drogi graczu Faumonii, mamy dla Ciebie wyjątkową niespodziankę na ten nadchodzący weekend z Faumonia! ???? Przygotowaliśmy specjalny event, który pozwoli Tobie na intensywne odkrywanie magicznego świata Faumonii. W ten weekend z Faumonia (sobota i niedziela) czeka na Ciebie podwójne doświadczenie z potworów. To oznacza, że za każdego pokonanego przeciwnika zdobędziesz aż dwa razy więcej doświadczenia, co przyspieszy rozwój Twojego bohatera. ????????

Ale to nie koniec atrakcji! Dodatkowo, będziesz miał okazję zdobywać cenne kryształy wpuszczające na treningowe źródełka. Dzięki nim, będziesz mógł wejść na źródełka do skilla, co znacznie ułatwi rozwijanie Twoich umiejętności. Źródełka to miejsce w którym możesz trenować swoje umiejętności i nie musisz samodzielnie leczyć swojej postaci. Dzięki temu możesz zostawić swoją postać na noc i rano odebrać zwiększone skille. To doskonała okazja, by zyskać przewagę nad innymi graczami i stworzyć bohatera dokładnie takiego, jakiego sobie wymarzyłeś! ????️????

Skutecznie wykorzystaj ten weekend i rozwiń swoją postać w krainie Faumonii

Warto podkreślić, że podwójne doświadczenie i szansa na zdobycie kryształów wpuszczających będą dostępne przez cały weekend z Faumonia. Dzięki temu masz mnóstwo czasu, by czerpać radość z tej wyjątkowej okazji. To znakomita szansa na awansowanie w grze, odkrywanie nowych terenów i podnoszenie swoich umiejętności.

Czasami w świecie Faumonii trzeba stawić czoła niebezpieczeństwom, które czyhają na każdym kroku. To właśnie takie wyzwania kształtują prawdziwych bohaterów. Ten weekend z Faumonia daje Tobie okazję, by szybciej awansować i stawić czoła potężnym przeciwnikom, czyniąc Twojego bohatera silniejszym niż kiedykolwiek. Niech Twoja historia w Faumonii stanie się jeszcze bardziej epicka, a Twoje umiejętności osiągną nowy poziom. ????????️

Przygotuj się na niezapomniany weekend z Faumonia pełen akcji, przygód i wspólnego grania. Nie zapomnij podzielić się tą wiadomością ze swoimi przyjaciółmi i drużyną. Razem będziecie w stanie osiągnąć jeszcze więcej i czerpać jeszcze większą frajdę z gry! ????

Do zobaczenia!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Scroll to Top

Faumonia 2.0

1. Kliknij w przycisk i pobierz grę na swój komputer.

2. Następnie wypakuj grę na pulpicie - plik "Faumonia - 2.0"

3. Po wypakowaniu gry, uruchom ją przy pomocy pliku "Faumonia.jar"

4. Jeżeli gra nie działa i otwiera Ci się plik rar/zip to uruchom gre przy pomocy Javy.
Naciśnij prawym przyciskiem na "Faumonia.jar" i uruchom przy pomocy Javy.

Do prawidłowego działania gry potrzebujesz Javy

1. Wejdź na stronę Java i naciśnij przycisk "Pobieranie oprogramowania Java".

2. Następnie odszukaj swoją wersję systemu (np. Windows) i naciśnij "Download Java"

3. Zainstaluj Jave przy pomocy oficjalnego instalatora.