cropped-wodnatarcza.png

Odkryj tajemnicę Henry’ego

Witaj wojowniku Faumonii! Czas na nową ekscytującą przygodę, która odkryje przed Wami zagadki i wyzwania w naszej ukochanej grze MMORPG – Faumonia Online. Tym razem ruszymy na poziom -6, aby odnaleźć zaginionych towarzyszy broni Henry’ego i zmierzyć się z potężnym Gigantycznym Krasnalem!

Poszukiwanie zaginionych towarzyszy

Podczas naszej wędrówki na poziomie -6, w mieście Krasnali, Kanmararn City, spotkamy Henrego – wojownika, który podczas zażartej walki pozostawił swoich trzech wiernych kompanów broni: Petera, Toma i Charlesa. Henry nieświadomy tego, że jego towarzysze jeszcze żyją, potrzebuje naszej pomocy w ich odnalezieniu.

Skandaliczne zachowanie Henry’ego

Choć zachowanie Henry’ego pozostawiło wiele do życzenia, musimy pamiętać, że każdy potrzebuje wsparcia w trudnych chwilach. Naszym zadaniem jest znaleźć i pomóc jego towarzyszom, by udowodnić Henry’emu, że nadal może liczyć na swoją drużynę.

Odszukaj towarzyszy broni

Ruszymy na poszukiwania zaginionych. Charles ma przy sobie czek na 250 sztuk złota, co może okazać się niezwykle pomocne. Peter posiada od walki zdeformowaną zbroję, którą będziemy musieli odnaleźć. Natomiast ostatni z trójki, brat broni Henrego, ma przy sobie ćwiekowane skórzane spodnie.

Powrót do Henry’ego

Po odszukaniu wszystkich towarzyszy wrócimy do Henrego, aby przekazać mu informacje o jego kolegach z drużyny. Z pewnością będzie on bardzo wdzięczny za nasze wsparcie i pomoc w odszukaniu przyjaciół.

Potęga Gigantycznego Krasnala

Jednak nasza misja nie kończy się na odnalezieniu towarzyszy. Musimy również stawić czoło Gigantycznemu Krasnalowi, który jest głównym dowódcą potężnej armii krasnoludów na poziomie -6. Ten niezwykle potężny przeciwnik wymagać będzie od nas najwyższych umiejętności bojowych i strategicznego myślenia.

Czek na nagrodę

Jeśli uda nam się pokonać Gigantycznego Krasnala i zakończyć naszą misję sukcesem, Henry będzie nam niezwykle wdzięczny. Otrzymamy od niego cenny czek na 250 sztuk złota oraz ręcznie narysowaną mapę, która może okazać się nieocenioną pomocą w przyszłych wyprawach.

Podsumowanie

Wędrówka na poziomie -6 w Kanmararn City jest pełna zagadek, emocji i niebezpieczeństw. Pomóżmy Henry’emu odnaleźć swoich towarzyszy broni, udowodnijmy mu, że jego drużyna nie zostanie nigdy zapomniana a następnie stawmy czoło potężnemu Gigantycznemu Krasnalowi. Czekają na nas niezapomniane chwile i wyjątkowe nagrody. Wojownicy Faumonii, czas na akcję! Wyruszmy na naszą nową przygodę i stawmy czoło wyzwaniom, które nas czekają na poziomie -6 w Kanmararn City! Czekamy na Wasze relacje z wyprawy, podzielcie się swoimi doświadczeniami w komentarzach, a razem będziemy tworzyć niezapomniane historie w Faumonia Online! Do boju!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Scroll to Top

Faumonia 2.0

1. Kliknij w przycisk i pobierz grę na swój komputer.

2. Następnie wypakuj grę na pulpicie - plik "Faumonia - 2.0"

3. Po wypakowaniu gry, uruchom ją przy pomocy pliku "Faumonia.jar"

4. Jeżeli gra nie działa i otwiera Ci się plik rar/zip to uruchom gre przy pomocy Javy.
Naciśnij prawym przyciskiem na "Faumonia.jar" i uruchom przy pomocy Javy.

Do prawidłowego działania gry potrzebujesz Javy

1. Wejdź na stronę Java i naciśnij przycisk "Pobieranie oprogramowania Java".

2. Następnie odszukaj swoją wersję systemu (np. Windows) i naciśnij "Download Java"

3. Zainstaluj Jave przy pomocy oficjalnego instalatora.