cropped-wodnatarcza.png

Faumonia 1.1 – Nowości i poprawki

Witaj, wojowniku Faumonii!
Start gry już za nami jednak, nie próżnujemy. Z zapałem pragniemy podzielić się z Tobą najnowszymi zmianami, które wprowadziliśmy w naszej krainie w aktualizacji Faumonia 1.1. Wszystko po to, byś mógł jeszcze bardziej zanurzyć się w magicznym świecie Faumonii.

Handel i Ekonomia

  1. Zmiany w wiosce gnomów: W wiosce gnomów dokonaliśmy korekty cen u gnomki Garbiddle. Zauważyliśmy, że niektórzy gracze wykorzystywali lukę, kupując przedmioty w centrum Semos i sprzedając je u Garbiddle z dużym zyskiem. Chcieliśmy uczynić handel bardziej zrównoważonym dla wszystkich.
  2. Aktualizacja u Coralli: Zdecydowaliśmy się usunąć możliwość zakupu pomidorów u Coralli. Wcześniej były one dostępne w cenie 30 money za sztukę, ale ze względu na to, że leczą one ogromną ilość życia zdecydowaliśmy się je usunąć. Na tą chwile można je zdobyć jedynie z potworów.

Rozgrywka i Wydarzenia

  1. Rozbudowa areny treningowej w Semos: Z myślą o naszych graczach powiększyliśmy arenę treningową przy drzewkach pod bankiem w Semos. Dodatkowo, by zapewnić bezpieczeństwo, wprowadziliśmy ukryte teleporty, które eliminują możliwość niechcianego wpychania innych graczy na arenę.
  2. Dialogi u Mistrza Faumonii: Zwróciliśmy uwagę na pewne nieścisłości w dialogach podczas zadania u Mistrza Faumonii 7. Dzięki Waszym zgłoszeniom, te błędy zostały szybko naprawione.
  3. Aktualizacje w Kalavan: W odpowiedzi na Wasze uwagi, usunęliśmy resp weterana imperium na moście w Kalavan.
  4. Przejście na ptaki: Dla bardziej zaawansowanych wojowników poprawiliśmy przejście na ptaki na wschód od Kirdneh. Teraz dostęp do niego mają wojownicy z poziomem doświadczenia między 80 a 120. To miejsce oferuje nie tylko świetną okazję do zdobycia dużej ilości mięsa, ale także nowe wyzwania i przygody.

Odkrycia i Tajemnice

  1. Jaskinia Kotoch: Po wielu próbach i testach, udało nam się naprawić wejście do jaskini Kotoch, domu Vulcanusa.
  2. Powrót Aniołków: Z radością ogłaszamy powrót Aniołków do krainy Faumonii! Za odnalezienie tych tajemniczych istot przygotowaliśmy dla Was cenne nagrody, w tym m.in. anielski pierścień. Ponadto są one niezbędne do zadania u Mistrzów Gry.

Nowości w Semos

  1. Nowości w Semos: Z myślą o Waszym skillu, dodaliśmy nową arenę treningową w Semos. Teraz dostęp do niej jest jeszcze łatwiejszy. Co więcej, testowo wprowadziliśmy cenne kryształy, które umożliwiają dostęp do areny z mgłami. Zachęcamy do zdobywania ich poprzez wykonywanie codziennych zadań w Semos i Ados.
  2. Zadanie startowe: Dla lepszego wprowadzenia nowych graczy w świat Faumonii, poprawiliśmy zadanie startowe u Hayunna. Chcemy, by każdy początek był przyjemny i intuicyjny.

Mamy nadzieję, że poprawki w aktualizacji Faumonia 1.1 przyniosą Wam jeszcze więcej radości z gry w Faumonii. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie i sugestie. Razem tworzymy ten magiczny świat! Do zobaczenia w krainie Faumonii!

Nie ma konieczności aktualizowania gry.
Jeżeli nie masz jeszcze zainstalowanej Faumonii to naciśnij tutaj aby pobrać najnowszą wersję gry

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Scroll to Top

Faumonia 2.0

1. Kliknij w przycisk i pobierz grę na swój komputer.

2. Następnie wypakuj grę na pulpicie - plik "Faumonia - 2.0"

3. Po wypakowaniu gry, uruchom ją przy pomocy pliku "Faumonia.jar"

4. Jeżeli gra nie działa i otwiera Ci się plik rar/zip to uruchom gre przy pomocy Javy.
Naciśnij prawym przyciskiem na "Faumonia.jar" i uruchom przy pomocy Javy.

Do prawidłowego działania gry potrzebujesz Javy

1. Wejdź na stronę Java i naciśnij przycisk "Pobieranie oprogramowania Java".

2. Następnie odszukaj swoją wersję systemu (np. Windows) i naciśnij "Download Java"

3. Zainstaluj Jave przy pomocy oficjalnego instalatora.