cropped-wodnatarcza.png
Gra jest dostępna wyłącznie na komputery

Zadania u Mistrzów Gry

Zadania u
Mistrzów Gry

Mistrzowie Gry to serię zadań w Faumonii, które wprowadzają Cię w świat gry, ucząc podstawowych mechanik i prowadząc przez różne etapy rozwoju Twojej postaci. Dzięki nim poznasz różne aspekty gry, zdobędziesz unikalne nagrody i nauczysz się radzić sobie w świecie Faumonii. To nie tylko świetna zabawa, ale też doskonały sposób na zdobycie doświadczenia i umiejętności!

Mistrz Faumonii - Poziom I

Zadanie polega na zapoznaniu się z podstawami gry oraz startowym miastem Semos. Twoim głównym celem jest pokonanie kilku potworów.

NPC:

Nagrody:

braz0 - medale

Odznaka wojownika Faumonii pierwszego poziomu

Kroki, które trzeba podjąć:

Mistrz Faumonii - Poziom II

Zadanie polega na wykonaniu serii zadań dla różnych NPC w mieście Semos. Musisz nauczyć się opiekować zwierzętami, pomóc młynarce Jenny z gnomami i dostarczyć ser do Soro. Po ukończeniu tych zadań, Mistrz Gry nauczy cie sprzedawać i kupować przedmioty.

NPC:

wymagania:

Nagrody:

braz1 - medale

Odznaka wojownika Faumonii drugiego poziomu

Kroki, które trzeba podjąć:

Mistrz Faumonii - Poziom 3

Zadanie polega na wykonaniu serii zadań dla różnych NPCów w mieście Semos, a następnie nauczeniu się zbierania roślin i produkcji eliksirów ziołowych.

Nagrody:

Za wykonanie zadania otrzymasz odznakę wojownika Faumonii trzeciego poziomu, która zwiększy twoje umiejętności. Dodatkowo, zdobędziesz doświadczenie i wiedzę na temat zbierania roślin i produkcji eliksirów ziołowych, co pozwoli ci na lepsze poruszanie się po krainie Faumonii. Otrzymasz również nóż z kości, który pozwoli ci ćwiczyć swoje umiejętności ataku i obrony.

Kroki, które trzeba podjąć:

Mistrz Faumonii - Poziom 4

Zadanie polega na zdobyciu statusu zasłużonego mieszkańca Semos, co umożliwi zakup zwoi do miasta. Następnie, musisz udać się do podziemnego miasta Wofol i pokonać tam różne rodzaje koboldów.

Nagrody:

Za wykonanie zadania otrzymasz odznakę wojownika Faumonii czwartego poziomu, która zwiększy twoje umiejętności. Dodatkowo, zdobędziesz doświadczenie i wiedzę na temat gry, co pozwoli ci na lepsze poruszanie się po krainie Faumonii.

Kroki, które trzeba podjąć:

Mistrz Faumonii - Poziom 5

Twoim zadaniem jest zapoznanie się z obsługą łuku, odwiedzenie stolicy Faumonii – Ados, a także stoczenie walki z niedźwiedziami w pobliżu gór Semos. Musisz przynieść Mistrzowi Faumonii V zdobycze z walki.

Nagrody:

Za wykonanie zadania otrzymasz odznakę wojownika Faumonii piątego poziomu, która zwiększy twoje umiejętności bojowe. Zdobędziesz również doświadczenie i wiedzę na temat gry, co pozwoli ci na lepsze poruszanie się po krainie Faumonii. Dodatkowo, zachowaj zdobyte w walce pazury i kły niedźwiedzie – jeszcze ci się przydadzą.

Kroki, które trzeba podjąć:

Mistrz Faumonii - Poziom 6

Zadanie szóstego poziomu polega na zdobyciu statusu zasłużonego mieszkańca Fado, wykuciu sztyletu żywiołów oraz nauczeniu się wytwarzania eliksirów ziołowych z roślin kekik i sclaria.

Nagrody:

Za wykonanie zadania otrzymasz odznakę wojownika Faumonii szóstego poziomu, która zwiększy twoją obronę. Dodatkowo nauczysz się również wytwarzać eliksiry ziołowe, które powoli odnawiają średnią ilość twojego życia.

Kroki, które trzeba podjąć:

Mistrz Faumonii - Poziom 7

Zadanie szóstego poziomu polega na zdobyciu statusu zasłużonego mieszkańca Fado, wykuciu sztyletu żywiołów oraz nauczeniu się wytwarzania eliksirów ziołowych z roślin kekik i sclaria.

Nagrody:

Za wykonanie zadania otrzymasz odznakę wojownika Faumonii siódmego poziomu, która zwiększy twoje umiejętności. Nauczysz się również wytwarzać duże eliksiry, które pomogą ci w dalszej grze.

Kroki, które trzeba podjąć:

Mistrz Faumonii - Poziom 8

Zadanie ósmego poziomu polega na zdobyciu naszyjnika od Tajemniczego Wędrowcy, wykonaniu zadania dla krasnala Phalka oraz pokonaniu mieszkańców miasta Kalavan i zdobyciu od nich 4 zwojów.

Nagrody:

Za wykonanie zadania otrzymasz odznakę wojownika Faumonii ósmego poziomu, która zwiększy twoje umiejętności. Dodatkowo, zdobędziesz doświadczenie, nową zbroję oraz naszyjnik. Otrzymasz również 3 zupy rybne, które leczą ogromną ilość życia.

Kroki, które trzeba podjąć:

Mistrz Faumonii - Poziom 9

Zadanie dziewiątego poziomu polega na pomocy Lindzie w hotelu w mieście Fado, zdobyciu statusu zasłużonego mieszkańca miasta Nalwor oraz pokonaniu 5 zielonych i 3 błękitnych smoków.

Nagrody:

Za wykonanie zadania otrzymasz odznakę wojownika Faumonii dziewiątego poziomu, która zwiększy poziom twojego ataku.

Kroki, które trzeba podjąć:

Mistrz Faumonii - Poziom 10

Zadanie dziesiątego poziomu polega na odnalezieniu siedmiu aniołków rozsianych po świecie Faumonii, pokonaniu różnych stworzeń na dzikiej wyspie oraz w pałacu Licha.

Nagrody:

Za wykonanie zadania otrzymasz odznakę wojownika Faumonii dziesiątego poziomu, która zwiększy twoje umiejętności obrony. Dodatkowo, zdobędziesz doświadczenie, wiedzę na temat gry, oraz cenną magię zdobytą od pokonanych stworzeń.

Kroki, które trzeba podjąć:

Mistrz Faumonii - Poziom 11

Zadanie jedenastego poziomu polega na odnalezieniu krasnala Bario w jaskini w pobliżu zoo, wykonaniu dla niego zadania oraz pokonaniu 100 rycerzy śmierci na mokradłach na wschód od stolicy Ados.

Nagrody:

Za wykonanie zadania otrzymasz odznakę wojownika Faumonii jedenastego poziomu, która zwiększy twoje umiejętności. Dodatkowo, zdobędziesz doświadczenie, wiedzę na temat gry, oraz cenne rękawice od krasnala Bario.

Kroki, które trzeba podjąć:

Mistrz Faumonii - Poziom 12

Zadanie polega na zwalczaniu krasnoludów w podziemiach pod Semos i w kopalniach pod Orril, wykonaniu zadań dla starszej krasnoludki Lorette oraz dla Urzędnika Ados w celu zdobycia statusu zasłużonego mieszkańca stolicy. Po pokonaniu krasnoludów i zdobyciu bryłek złota, te należy przetopić na sztabki i przynieść do Mistrza Faumonii XII.

Nagrody:

Za wykonanie zadania otrzymasz od Mistrza Faumonii XII odznakę wojownika Faumonii dwunastego poziomu, która zwiększy twoją obronę. Zdobędziesz doświadczenie, co pozwoli ci na lepsze poruszanie się po krainie Faumonii i status zasłużonego mieszkańca stolicy.

Kroki, które trzeba podjąć:

Mistrz Faumonii - Poziom 13

Zadanie polega na pokonaniu gigantycznego krasnala w podziemiach Semos, odwiedzeniu Bate w tawernie Ados i wykonaniu dla niej zadania, a także na złożeniu wizyty kolekcjonerowi Balduinowi mieszkającemu na szczycie wielkiej góry między Semos a Ados.

Nagrody:

Za wykonanie zadania otrzymasz od Mistrza Faumonii XIII odznakę wojownika Faumonii trzynastego poziomu, która zwiększy twoją obronę. Dodatkowo, kolekcjoner Balduin oferuje bardzo cenną nagrodę za wykonanie dla niego drugiego zadania.

Kroki, które trzeba podjąć:

Mistrz Faumonii - Poziom 14

Zadanie polega na pomocy turyście Johnowi na tropikalnej wyspie Athor i walce w wiosce elfów albinosów na południe od miasta Kirdneh. Będąc tam, powinieneś zebrać rosnące tam dziko rośliny. Następnie przetworzyć zebrane zioła na eliksiry i przynieść napary do Mistrza Faumonii XIV.

Nagrody:

Za wykonanie zadania otrzymasz od Mistrza Faumonii XIV odznakę wojownika Faumonii czternastego poziomu. Ponadto nauczysz się wytwarzać bardzo silne eliksiry zdrowotne.

Kroki, które trzeba podjąć:

Mistrz Faumonii - Poziom 15

Zadanie polega na pomocy dwóm osobom: Rade w mieście Fado w walce z olbrzymami i Terremu w jaskini Semos ze smoczymi przedmiotami. Po wykonaniu tych zadań, należy zdobyć i dostarczyć smoczą figurkę Mistrzowi Faumonii XV.

Nagrody:

Za wykonanie zadania otrzymasz odznakę wojownika Faumonii piętnastego poziomu, która zwiększy twoją obronę. Dodatkowo, zdobędziesz doświadczenie i wiedzę na temat gry, co pozwoli ci na lepsze poruszanie się po krainie Faumonii. Otrzymasz również smoczy klucz, który umożliwi Ci dostęp do smoczej jaskini na wschód od Semos.

Kroki, które trzeba podjąć:

Mistrz Faumonii - Poziom 16

Zadanie polega na pomocy dwóm osobom: Kape w tawernie Semos i Wodowi siedzącemu przed tawerną. Następnie należy udać się na wyspę Athor, pokonać tamtejszych kanibali i przynieść Mistrzowi Faumonii XVI trochę bursztynów.

Nagrody:

Za wykonanie zadania otrzymasz odznakę wojownika Faumonii szesnastego poziomu, która zwiększy twoją obronę.

Kroki, które trzeba podjąć:

Mistrz Faumonii - Poziom 17

Zadanie polega na pomocy dwóm osobom: kowalowi Hogartowi w kopalni Orril z zadaniem na miecz wysysający życie i Staro w tawernie Fado w celu nauczenia się magii. Następnie należy udać się do grabarza Dane Takera w Semos, wytworzyć eliksiry z wampirzego truchła i przynieść Mistrzowi Faumonii XVII odpowiednią ilość wielkich eliksirów.

Nagrody:

Za wykonanie zadania otrzymasz odznakę wojownika Faumonii siedemnastego poziomu, która zwiększy twoją obronę. Ponadto nauczysz się obsługiwać magię oraz wytwarzać eliksiry z wampirzego truchła.

Kroki, które trzeba podjąć:

Mistrz Faumonii - Poziom 18

Zadanie polega na wykonaniu serii zadań dla różnych postaci: Hunela w podziemnym mieście krasnoludów pod Semos, pomocy żołnierzom w barakach w Ados w walce z wojskami Madaramów oraz zabiciu 50 złotych smoków.

Nagrody:

Za wykonanie zadania otrzymasz odznakę wojownika Faumonii osiemnastego poziomu, która zwiększy twoją obronę oraz 2.000.000 punktów ataku i 6.000.000 punktów obrony. 

Kroki, które trzeba podjąć:

Mistrz Faumonii - Poziom 19

Zadanie wymaga od gracza odwiedzenia Natana mieszkającego w pobliżu domku snów. Dzięki temu zadaniu, gracz pozna krainę Dreamscape.,

Nagrody:

Za wykonanie zadania otrzymasz odznakę wojownika Faumonii dziewiętnastego poziomu, która zwiększy twoją obronę, klucz do tawerny Semos umożliwiający zakup zwoi na pustynie oraz skrzynie ze skarbami.

Kroki, które trzeba podjąć:

Mistrz Faumonii - Poziom 20

Zadanie polega na wybraniu się do tuneli Chaos pod Semos i wykonaniu 2 zadań eksplorując tunele. Następnie gracz będzie musiał wybrać się do jaskini i pokonać trochę olbrzymów,, za wykonanie zadania otrzyma klucz do 2 pietra tawerny Semos w której może kupić zwoje na Pustynie.

Nagrody:

Za wykonanie zadania otrzymasz odznakę wojownika Faumonii dwudziestego poziomu, która zwiększy twoją obronę oraz klucz do tawerny Semos umożliwiający zakup zwoi na pustynie.

Kroki, które trzeba podjąć:

Scroll to Top

Faumonia 3.1

Do prawidłowego działania gry potrzebujesz Javy

1. Wejdź na stronę Java i naciśnij przycisk "Pobieranie oprogramowania Java".

2. Następnie odszukaj swoją wersję systemu (np. Windows) i naciśnij "Download Java"

3. Zainstaluj Jave przy pomocy oficjalnego instalatora.